У Львівській обласній раді поділили кошти на вуличне освітлення для районів

0
3932

23 об`єкти в межах обласної програми вуличного освітлення отримають фінансування на загальну суму 11 млн грн. Переможці також зуміли залучити 3,9 млн грн власного внеску.

Про це стало відомо сьогодні із засідання комісії ЛОР з питань ЖКГ, – передає громадська організацій на своїй сторінці у facebook.

Отож, роботи з встановлення вуличного освітлення коштом обласного бюджету будуть профінансовані у смт Брюховичі, смт Гірник, Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жовківському, Золочівському, Миколаївському, Мостиському Перемишлянському, Пустомитівському, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Старосамбірському, Турківському та Яворівському районах.

Нагадаємо, що відповідно до програми фінансове забезпечення реалізації програми здійснюється за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

Співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел становить не менше: 10 % для сільських рад, 20% для селищних рад, 30% для об’єднаних територіальних громад від передбачених коштів обласного бюджету.