У Львівській обласній раді депутатська комісія розгляне зміни до перспективного плану ОТГ

0
1236

Завтра на засіданні комісії Львівської обласної ради з питань адміністративно-територіального устрою розглянуть зміни до перспективного плану формування територій громад Львівської області в частині 5 районів: Дрогобицького, Стрийського, Мостиського, Пустомитівського та Миколаївського районів.

Про це повідомив координатор Комітету захисту прав громад Віталій Горбатенко на сторінці комітету у facebook.

“Складається враження, що керівництво облради хоче навмисно затягнути питання, поки в облради не заберуть повноваження через схвалення ВРУ відповідного законопроєкту у другому читанні. У протилежному випадку, депутатська комісія мала би вже як мінімум місяць напрацьовувати зміни до перспективного плану та подати їх на розгляд облради.
Що кидається увічі – це те, що розглядають не усі райони, а така потреба є невідкладною. Чому скажімо, не розглядають Сколівський район, у якому Львівська ОДА хоче зліквідувати Верхньосиневидненську ОТГ?Чи скажімо, чому не розглядають Буський район, де адміністрація випадково забула Олесько-Ожидівську ОТГ? Чому забули про складний Золочівський район, де аж проситься створення Куровицької ОТГ?”, – прокоментував активіст.