У Львівській області рятувальники знешкодили небезпечні боєприпаси

0
1437

На Львівщині у Пустомитівському районі рятувальники знешкоджувати застарілі боєприпаси часів ІІ Світової війни.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.

14 лютого о 14:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Нижня Білка Пустомитівського району під час проведення ремонтних робіт на газопроводі, в полі, на відстані 150 м від житлових будинків та 100 м від газопроводу виявлено 82 мм мінометну міну часів ІІ Світової війни. По факту виявлення вибухонебезпечного предмету було повідомлено правоохоронні органи та подано термінову заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та його знищення. О 18:30 фахівці піротехнічної групи вилучили та знищили боєприпас у встановленому порядку.

Також, 14 лютого піротехнічною групою було вилучено та знищено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Боєприпас виявили, 13 лютого, під час прогулянки в лісі на відстані 200 м від житлових будинків с. Завадів Жовківського району.

З початку року на території області виявлено вибухонебезпечних предметів в 6 місцях.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!