У Луцьку “бухий” начальник патрульної поліції кинув гранату у приміщенні поліції (відео)

0
3268

Відео , на якому патрульний поліцейський кидає у коридорі гранату та стається вибух у приміщенні Управління патрульної поліції м.Луцьку, опублікувала на своїй сторінці у Facebook патрульна Зоя Мельник.

«За нашою інформацією даний вибух стався в управлінні патрульної поліції Луцька кілька місяців тому. І нібито гранату кинув після конфлікту з колегами начальник УВП Луцька Олександра Вовченко, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння»,– зазначається в повідомленні.

По нашей информации данный взрыв произошел в управлении патрульной полиции Луцка несколько месяцев назадИ якобы гранату бросил после конфликта с коллегами начальник УПП Луцка Александра Вовченко, пребывая в состоянии алкогольного опьянения, . Дорогие коллеги из Луцка, нужно больше информации по этому инциденту.

Опубликовано Зоя Мельник Четверг, 22 августа 2019 г.

Як Police Control Ukraine повідомило джерело у правоохоронних органах, екс-начальник УПП у м.Луцьку Олександр Вовченко раніше був водієм у заст. Голови Нацполіції України Олександа Фацевича, тому ймовірно цю подію із гранатою усі приховали.

Та самого начальника УПП у м.Луцьку Олександра Вовченка лише звільнили з керівної посади та перевели  на посаду керівника відділу превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Цей вибух гранати дуже добре приховали та усі патрульні й поліцейські, які знали про цей злочин, який кваліфікують зазвичай як «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» (ст. 263 Кримінального кодексу України) , приховали злочин, за що є теж кримінальна відповідальність згідно ст. 396 Кримінального кодексу України.

Постає тепер питання за які кошти проводився ремонт у приміщенні УПП у м.Луцьку.

Нагадаємо, недавно на Львівщині поліція затримала водія, який цинічно втік з місця смертельної ДТП.