У київському метрополітені жорстоко побили учасника нацвідбору Євробачення: Нацгвардія спостерігала поруч

0
849

Учасника Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2019 KHAYAT жорстоко побили в київському метро.

Фотографію з гематомами на обличчі співак опублікував у своєму Instagram. “Хейтери, я люблю вас”, – підписав він знімок.

Як уточнює артист після інтерв’ю їхав на акустичний концерт разом зі своїм другом. У вагоні метро до них підійшли декілька молодиків.

“Один із них каже: “Це ти з телевізора?” Я звик до того, що люди впізнають мене, я завжди простягаю руку, щоб привітатися. А тут замість того, щоб привітатися, людина б’є тебе в обличчя! Вони були схожі на тих, хто нещодавно вийшов із місць позбавлення волі”, – прокоментував виконавець.

За словами KHAYAT, ніхто з пасажирів не намагався їм допомогти, незважаючи на те, що у вагоні перебували чоловіки у формі Нацгвардії.

“Коли я підійшов до працівника станції і запитав: “Де поліція?”, вони мені відповіли: “У себе в кабінеті”. Я кажу: “Якого хр*на вони там сидять?” У нашій країні потрібно бути готовим до того, що коли щось відбуватиметься, то всім буде на тебе наплювати”, – розповів він.

Зазначається, що співак почувається добре, набагато ж більше постраждав його друг. За словами артиста, його товариша штовхали ногами в обличчя.

KHAYAT також розповів, що не звертався до поліції із заявою, оскільки не чекає якоїсь реакції від правоохоронців і не бажає брати участі в будь-яких слідчих діях.