У Києві “таксисти” підсипали людям клофилін і грабували їх

0
350

Трьох чоловіків підозрюють у пограбуванні людей після того, як вони підсипали своїм жертвам сильнодіючі препарати, зокрема клофелін. Зловмисникам загрожує до 15 років в’язниці із конфіскацією майна. 

Про це повідомили у преслужбі прокуратури Києва.

За інформацією правоохоронців, підозрювані пересувалися містом на автомобілі з “шашкою” таксі та підшуковували людей, які перебували у нетверезому стані, біля нічних розважальних закладів та ресторанів.

Далі під час знайомства з жертвами чоловіки непомітно підсипали до напою сильнодіючий лікарський препарат, у результаті якого потерпілі непритомніли. Після цього злочинці крали у людей усе, що тільки було можливо: мобільні телефони, прикраси, гроші. Крім того, коли була нагода, чоловіки їхали до них додому, звідки також викрадали цінні речі.

Згідно з матеріалами провадження, зловмисники причетні до вчинення 21 епізоду розбійних нападів. У зв’язку з чим, обвинувальний акт за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, вчинений організованою групою) направлено до Подільського районного суду. Зловмисникам загрожує ув’язнення до 15 років із конфіскацією майна.

ГРУПА «КЛОФЕЛІНЩИКІВ», ЯКІ ЗАЙМАЛИСЯ ОТРУЄННЯМ ЛЮДЕЙ З МЕТОЮ ПОГРАБУВАННЯ, ПОСТАНУТЬ ПЕРЕД СУДОМ Київською місцевою…

Опубликовано Прокуратура міста Києва Понедельник, 30 сентября 2019 г.

Нагадаємо, у Дніпрі знайшли мертвим таксиста, який помер під час статевого акту у авто.