У Києві проводять слідчий експеримент у справі Шеремета (НАЖИВО)

0
440

Як повідомляє УП, до центру Києва на вулицю Івана Франка привезли підозрювану Кузьменко. Вона повинна пройти тим шляхом, яким пройшли імовірні організатори вибуху автомобіля Шеремета.

Із нею також повинен був бути підозрюваний Андрій Антоненко, проте його адвокати не встигли прибути на місце і він начебто відмовився від проходження експерименту.

Про сам експеримент раніше написав адвокат Масі Найєм, зазначивши, що він відбувається з порушенням Кримінально Процесуального Кодексу.

“Прямо зараз, з порушенням норм КПК, намагаються провести слідчий експеримент із Андрієм Антоненко. Справа в тому, що протягом останніх тижнів адвокати Андрія подають клопотання про знайомлення з матеріалами справи. Такі клопотання слідчий ігнорує.

Вже завтра буде ухвала суду, якою суддя зобов’язує слідчих ознайомити адвокаті з матеріалами справи. Але слідчі хочуть провести слідчі експеримент саме сьогодні, попередивши адвокатів за годину до слідчої дії. Тому вони викликали адвоката з БПД (Безоплатна правова допомога – ред.). При тому, що у Андрія щонайменще три адвоката”.

Слідчий експеримент у справі вбивства Павла Шеремета у Києві триває

Опубликовано hromadske.ua Четверг, 2 января 2020 г.