У Києві поліція штурмувала офіс ВО “Свободи”: перші деталі та фото

0
690
Ввечері 2 вересня поліція приїхала до київського офісу політичної партії “Свобода” для проведення процесуальних дій. Про це повідомив лідер партії Олег Тягнибок у Facebook.

Повідомляє Це моя Україна, пише “Цинічний Львів”.

“Зараз під Київським офісом «Свободи» близько 50 аваківських поліцейських і спецпризначенців. Можливий штурм офісу. Хочуть затримати Володю Назаренка, ветерана московсько-української війни, лейтенанта батальйону «Київська Русь», депутата Київради. Це все напередодні завтрашньої сесії Київради і місцевих виборів”. – Дослівний допис Олега Тягнибока у Facebook.

Зараз під Київським офісом «Свободи» близько 50 аваківських поліцейських і спецпризначенців. Можливий штурм офісу….

Опубликовано Олег Тягнибок Среда, 2 сентября 2020 г.

Також у своєму Facebook написав екс нардеп, свободівець Юрій Сиротюк:

“Ось такі «прекрасні люди» Авакова намагаються прямо зараз захопити офіс Київської «Свободи».Не офіс ОПЗЖ, не бойовиків Ківи, а саме офіс «Свободи». Наразі офіс заблоковано з усіх боків. Спецназ у всеозброєнні. І які б не були пояснення, усе просто і очевидно…”

Як відповід у коментарі до свого допису Юрій Сиротюк у Facebook, дослівно:

“Одна з версій по угоді з російським слідством, яке звинувачує Володимира Назаренка депутата Київради, героя російсько-української війни у нападі на посольство Мордору у Києві 2014 році. Хоча Аваков мастак вигадати й інші версії та шити справи білими нитками…”

Нагадаємо, що 3 вересня, у Львові патріотична спільнота проведе акцію “Захист країни — не злочин!”.