У Києві пікетували Адміністрацію Президента з вимогою припинити бізнес з російським окупантом (ФОТО, ВІДЕО)

0
2042

Сьогодні, 7 грудня, у Києві представники Національного Корпусу пікетували Адміністрацію Президента з метою блокування російського бізнесу в Україні.

Відповідне відео з акції протесту “Бій кремлівським окупантам” опублікував на своїй сторінці у Facebook Начальник штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий.

Націоналісти вимагають від Президента розірвати дипломатичні та економічні зв’язки з російським  окупантом і заборонити бізнес-партнерство з агресором в Україні.

“Ми, нащадки великих лицарів, живемо в країні абсурдів, які творить наша влада. Тільки “тугодуми” та люди без політичної волі можуть без жодного пострілу  здавати території, не зробивши нічого,  просити допомоги в Заходу  та відправляти хлопців на фронт, на вірну смерть. Зараз в Україні, вже під час воєнного стану, продовжує  діяти  російський бізнес, який руйнує нашу економіку, видурює гроші з українців, фінансує тут сепаратистські організації. Потім ці криваві гроші відсилають  до Кремля щоб воювати з нами, українцями. Тому сьогодні ми тут, щоб вимагати від Президента конкретних дій. Якщо наші вимоги не будуть виконані, обіцяємо блокувати та бойкотувати російський бізнес по всій країні самотужки” – наголосив Святослав Сірий.

Виступ з під адміністрації президента на акції "Бій кремлівським окупантам"!

Опубликовано Святославом Сірим Пятница, 7 декабря 2018 г.