У Києві підлітки жорстоко побили школярку

0
954

“Щоб знала, як рот відкривати!” У Києві підлітки по-звірячому побили школярку. Відео 18 +

У Києві в дворі неподалік від людного перехрестя між магазинами і гаражами на Борщагівці двоє школярок побили молодшу ученицю: почалося все з ляпаса і звинувачень у поширенні чуток, далі в хід пішли сильніші удари. Водночас ще одна знімала все на телефон.

Відео такої дівочої розправи миттю розлетілася в соцмережах із підписом “Суворі підлітки зі столичної Борщагівки”. Як йдеться в сюжеті ТСН, постраждалою виявилася 9-класниця Настя, яка через таку популярність тепер ще дужче боїться йти до школи .

Зазначається, що в школі про відео уже знають, проте коментувати не хочуть, запевняючи, правда, що без реакції учнівський конфлікт не залишать.

У Києві підлітки побили школярку

За словами самої Насті, це трапилося декілька днів тому, проте розголосу ситуація отримала, коли ролик потрапив у мережу. Його переглянули тисячі користувачів, і більшість із них дівочу жорстокість ганьблять.

Батьки дівчини звернулися до поліції. Вони стверджують, мовляв, до цього сподівалися, що конфлікт був несерйозним. А в школі таку пильну увагу до доньки проявляли через те, що вона новенька.

Водночас наголошується, що одна з нападниць Неля зростає без матері, а за опікуна у неї старша сестра. Та по телефону визнала, що не знає, як впоратися із неслухняним підлітком, але запевнила: виховну бесіду з нею проведе.

Зі свого боку експерти ЮНІСЕФ, які впроваджують у школах схеми реагування на булінг, стверджують: помилка дорослих часто в тому, що вони пропускають перші ознаки конфлікту. У поліції ж пообіцяли прокоментувати інцидент після попереднього розслідування.

А ось постраждала Настя просто радіє тому, що в школі зараз карантин і зізнається, що поки повертатися на уроки боїться.