У Києві  оголошують вирок Януковичу: в залі суду зібралася група агресивних чоловіків (ФОТО)

0
1165

В Оболонському районному суді Києва почалося проголошення вироку екс-президентові Віктору Януковичу у справі про державну зраду.

Адвокат повідомив, що Янукович не зможе взяти участь в оголошенні вироку.

Натомість, до суду прийшли десятки чоловіків, які зайняли практично все приміщення, у якому відбувається засідання. За словами присутніх, агресивно налаштовані чоловіки першими зайшли до зали та зайняли всі сидячі місця у залі. На запитання кореспондентів, що привело їх на судове засідання, чоловіки відповідають незрозуміло, дивляться агресивно. На запитання, хто вони, дають однакову відповідь: “Громадянин України”.Правоохоронці заявляють, що зможуть забезпечити порядок у судовому засіданні.

Як відомо, сьогодні колишньому президенту України Віктору Янукович інкримінують вчинення державної зради, пособництво представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою зміни меж України, і веденні агресивної війни. Тобто в злочинах, передбачених ч. 1. ст. 111, ч. 5 ст. 27. ч. 3 ст. 110, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 КК України.

Голова колегії суддів під час проголошення вироку проголосив, що під час судового засідання було встановлено, що Віктор Янукович вчиняв дії з метою отримання преференції від РФ та з метою уникнення кримінального покарання на території України.