У Києві незаконно затримали айдарівця-добровольця, який боровся з контрабандою на сході – соцмережі

0
1424

24 грудня у Києві затримали айдарівця-добровольця Андрія Лебідя.

Про це стало відомо з фейсбук сторінки Білокуракинського порталу.

У самій публікації йдеться про наступне:

“УВАГА!!! РЕПРЕСІЇ ПРОТИ ДОБРОВОЛЬЦІВ ТРИВАЮТЬ! ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

24 грудня у Києві затримали айдарівця-добровольця Андрія Лебідя, який на війні з 2014 року.Волонтера, який підтримував хлопців на Луганському летовищі, а в подальшому пішов у військо, брав участь в боях за Луганськ та Щастя, а також виконував функції заст. коменданта Щастя, забезпечував життєдіяльність прифронтового міста, неодноразово на телебаченні виступав з критикою популістської чинної ще ригівської адміністрації, очолюваної Геннадієм Москалем, боровся з контрабандою та зловживаннями на місцях. За це відносно Андрія було сфабриковано кримінальне провадження і під час, коли він перебував на лікуванні після поранення (контузії) у Києві, його було оголошено у розшук.
Справа, яку порушили відносно Андрія та його побратимів, зараз розвалюється в Біловодському суді Луганської області, однак даних про це у виділеній в окреме провадження справі Лебідя не міститься.
Нині Лебідя незаконно затримали, адвокатам та родичам про затримання нічого не повідомили й везуть для обрання запобіжного заходу до Сєвєродонецька.
Цілком передбачуваним є те, що судді, перебуваючи під впливом зшитої білими нитками недолюстрованими ментами справи, можуть обрати Андрієві запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Цілком зрозумілим є те, що недолюстровані менти кинуть Андрія до однієї камери з сепаратистами, з якої вийти живим та здоровим у Лебідя шансів не буде.
Водночас із тим кодла зрадників України залишаються на волі, не покарані вбивці Майдану та реваншують вчорашні риги з комуністами.
Ми не маємо того допустити!
Прошу підтримати Андрія Лебідя в суді!
Прошу перепосту!”