У курортній Кирилівці масово отруїлися діти: відома причина

0
191

Вчора вночі, 2 липня, у курортному смт Кирилівка, Запорізької області, на базі відпочинку відбулося масове отруєння дітей з Дніпра. Стала відома причина отруєння.

Про це повідомляє ObozrevateІ, пише “Цинічний Львів”.

У багатьох відпочиваючих, серед яких були і вихованці дніпровського клубу дзюдо “Спарта”, різко піднялася температура і почалася блювота. Спочатку припускали, що всьому виною може бути коронавірус. Але, як виявилося, справа в окрошці.

Про попередні причини отруєння розповіли в Запорізькій ОДА під час засідання регіональної комісії з надзвичайних подій. За даними Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ, самопочуття у відпочиваючих в Кирилівці погіршилося через кишкове отруєння, а провиною всьому окрошка.

“Окрошка – це блюдо без термічної обробки продуктів, яке за санітарними нормами не можна давати дітям. Триває позапланова перевірка цього закладу оздоровлення, заведено кримінальну справу”, – заявив директор лабораторного центру Олександр Мащак.

Також з’ясувалося, що база відпочинку в цьому році відкрилася незаконно – без дозвільних документів. Тепер місцева влада пообіцяла влаштувати перевірки на всіх базах відпочинку Азовського узбережжя.

Як писав “Цинічний Львів”, нещодавно в Кирилівці втонув маленький хлопчик.