У Кропивницькому з університету відрахували 850 іноземців: студенти страйкують (ВІДЕО)

0
1215

Адміністрація Донецького медуніверситету, чий міжнародний факультет переїхав у Кропивницький, оголосила про відрахування 850 студентів з перших трьох курсів через нібито несплату за навчання, хоч самі  іноземні студенти стверджують, що все оплатили.

Про конфлікт у п’ятницю, 8 лютого, повідомляє Українська правда.

Студенти медуніверситету ще в листопаді проводили страйк через неякісне навчання і гроші, які вони сплатили посереднику, але які не дійшли до університету. Вчора, 7 лютого,  на офіційному сайті вишу з’явився наказ про відрахування 850 іноземних студентів перших трьох курсів медичного факультету. Причина відрахування – несвоєчасна оплата за навчання.

“Я платив 5000 доларів в цьому приміщенні, у кабінеті 137. Але нам кажуть, що це все фейк – і щоб продовжувати навчання, я повинен сплатити ще 2,5 тисячі доларів”, – йдеться у відеосюжеті ТСН.

Адміністрація ЗВО стверджувала, що фірма-рекрутер, якій студенти здійснювали оплату, не перерахувала університету частину грошей. Однак, у ТОВ Українські освітні послуги заперечують це і стверджують, що все оплачено в повній мірі. За розслідування справи взялася СБУ. Вони провели в університеті обшуки і вилучили документи.