У Харкові школярі влашували масову бійку(ВІДЕО)

0
1115

У мережі з’явилося відео масової бійки між неповнолітніми дітьми у мікрорайоні ХТЗ, який має славу найбільш кримінального в місті.

Як стверджують у пабліках, інцидент трапився 23 лютого між жителями масивів Салтівка і ХТЗ. Ролик опубліковано на сторінці в Facebook “Вартові еспресо”, передає “Цинічний Львів”.

Так, на кадрах видно, як на стадіоні б’ються щонайменше десять підлітків. Ще декілька десятків спостерігають за тим, що відбувається і знімають все на телефони.

Офіційна інформація інциденту поки уточнюється. Водночас у коментарях під відео користувачі соцмережі зазначили, що в цьому немає нічого страшного, мовляв, вони й самі брали участь у подібному розмахуванні кулаками.

У мережі з'явилося ВІДЕО масової бійки підлітків у Харкові У Мережі з'явилося відео масової дитячої бійки на ХТЗ. За попередніми даними, бійка сталася вчора між жителями Салтівки і ХТЗ.На кадрах видно, як на стадіоні б'ються близько 10 підлітків. Ще кілька десятків людей спостерігають за тим, що відбувається і знімають ролики на телефони.Офіційна інформація уточнюється.Відео пабліку ХТЗ

Опубликовано Вартові еспресо Воскресенье, 23 февраля 2020 г.

 

Інші підкреслили, що хлопці тільки на камеру такі хоробрі, і навіть порадили їм із таким запалом йти на передову.

Бійка між школярами в Харкові