У Харківській колонії в’язні готували бунт

0
612

В Олексіївській виправній колонії №25 міста Харкова засуджені готували бунт із залученням криміналітету з волі. У зв’язку з цим у колонії було введено режим особливих умов. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на Адміністрацію Державної кримінально-виконавчої служби України у Facebook.

8 січня в установі організували загальний обшук із залученням додаткових сил і засобів з інших установ міжрегіонального управління, у тому числі груп швидкого реагування та територіального воєнізованого формування. Під час обшуку були виявлені заборонені предмети, зокрема мобільні телефони.

Окремі в’язні бурхливо відреагували на обшук і намагалися перешкодити тюремникам. У зв’язку із цим до окремих засуджених було застосовано фізичну силу та кайданки. Після чого вони були оглянуті медичними працівниками. Стан їхнього здоров’я, як зазначили в держслужбі, задовільний.Там також додали, що в колонії запроваджено режим особливих умов з 8 січня 2020 року, під час якого посилюється охорона, нагляд за засудженими, здійснюються інші додаткові режимні заходи.