У голови ЛОДА будуть нові заступники – юристи з родинного бізнесу (ФОТО)

0
655

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький бере у свою команду двох нових заступників. Так у Козицького буде їх стане 5.

Про це повідомляє Zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

Відомо, що першим заступником голови Львівської ОДА стане Андрій Годик, а заступником – Юрій Бучко. Обоє досі працювали на підприємствах, що належать родині голови Львівської ОДА Максима Козицького. 22 та 23 березня обидва кандидати зареєстрували на сайті НАЗК декларації на посади у керівництві ЛОДА.

31-річний Андрій Годик як основне місце роботи вказав компанію “Еко-Оптіма”. За сумісництвом працював директором у ТзОВ “Західнадрасервіс”, юристом у ПП “Нордік” та ТзОВ “Радехівська сонячна станція”, уповноваженим з антикорупційної програми у Буровій компанії “Горизонти”. Також був виконавчим директором Асоціації “Паливно-енергетичний комплекс Львівщини”. У декларації вказав понад 800 тис. грн зарплати за 2019 рік.

Основне місце праці 34-річного Юрія Бучка – ТОВ “Нордік-Буд” та ПП “Нордік”. За сумісництвом працював у ТОВ “Енергоінвест”, Буровій компанії “Горизонти” та цілій низці підприємств альтернативної енергетики, які є у власності Козицьких. За 2019 рік вказав майже 1 млн грн зарплати. Юрій Бучко брав участь у місцевих виборах 2015 року до Львівської облради від партії “Самопоміч” у мажоритарному окрузі, однак не пройшов.