У Дублянах відкрили нову міську раду (ФОТО)

0
2274

У м. Дубляни Жовківського району на День Незалежності відкрили оновлене адмінприміщення міськради, де містяни зможуть отримати усі необхідні адміністративні послуги.

Про це повідомляє офіційний сайт Дублянської міськради.

У новому приміщенні передбачені всі необхідні для міста установи. На першому поверсі будуть розміщені: зал урочистих подій, «Укрпошта», відділення поліції, ЦНАП, «Ощадбанк». На другому – виконавчий комітет міської ради, на третьому – сесійний зал та соціально важливі проекти.

На урочистості прибули поважні гості: голова Жовківської районної ради Роман Васильович Горбань, заступник голови Жовківської районної державної адміністрації Андрій Ігорович Колієвич, депутат Жовківської районної ради Богдан Володимирович Юрдига, Грибовицький сільський голова Ігор Миронович Питель та директор ТзОВ «Технодизайн» Роман Ігорович Смалюх. Саме ця фірма буда головним підрядником з реконструкції будівлі.

З фонду Дублянської міської ради було сформовано грошові премії для заохочення таких учнів. Директор Опорного закладу загальної середньої освіти Дублянської ЗОШ ім. Героя України Анатолія Жаловаги – Оксана Андріївна Мирон та міський голова Василь Юрійович Попович вручили грошові премії призерам.

На святі виступила Ольга Іванівна Буднікова місцева поетеса, яка прочитала власні вірші про Україну.

З авторським експромтом виступила керівник театральної студії «Арт-бокс» Народного дому м. Дубляни Ольга Кальнова.

Також у концерті взяли участь талановиті учні школи Оксана Скоропад з піснею «Солов’їна», Марта Качор з піснею «Тобі країно» та Володимир Забронський з піснею «Перлина Україна».

Після церемонії перерізання стрічки настоятелі місцевих храмів  о.Володимир (Високінський) о.Іван (Сас) та о.Дмитро (Цюпка) поблагословили та освятили новозбудоване приміщення, щоб воно служило на добро мешканцям та стало осередком розвитку громади.

Як зазначив міський голова Дублян Василь Попович, 42 роки тому Дубляни отримали статус міста, але, на жаль, міська рада не мала власного приміщення.

“Доводилося працювати в орендованому приміщенні, де умови були не найкращими. Крім того, присутні тут мешканці пам’ятають, як міську раду, з метою тиску на місцеву владу, кілька разів намагалися виселити з орендованого приміщення.

Після Революції у 2014 році нам вдалося забрати на баланс міста колишній будинок побуту. Як пам’ятають більшість присутніх, будівля була вкрай занедбана: стіни поросли мохом, на даху росли берези, в підвалах стояла вода. Роботи було багато, але вже з’явилася надія на реалізацію проекту.

В кінці 2014 року на щорічному звіті у школі я презентував проект реконструкції. Тоді люди не вірили, що ця картинка колись стане дійсністю.

Але крок за кроком ми почали будівництво. Варто наголосити, що всі роботи зроблені власними коштами. Ми зробили повну реконструкцію, добудували третій  поверх, зробили благоустрій, щоб мешканцям було приємно гуляти в центрі міста» – зазначив міський голова.