У Дрогобичі перевірили стихійні сміттєзвалища

0
1299

Упродовж п’ятниці та суботи, 5-6 жовтня, у Дрогобичі відбулися спільні рейди працівників КП «Комбінат міського господарства» та КП «Муніципальна варта» щодо виявлення фактів порушення Правил благоустрою, зокрема виявлення та притягнення до відповідальності порушників, які створюють стихійні сміттєзвалища на території Дрогобича та осіб з суміжних територій, які звозять сміття до Дрогобича.

Про це  повідомив керівник КП «КМГ» Андрій Янів під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов, інформує Дрогобицька міська рада.

За словами посадовця у ході рейдів було виявлено мешканця села Рихтичі, який незаконно вивантажував з автомобіля сміття на стихійному майданчику на вулиці Пилипа Орлика. Такі ж рейди були проведені на вулицях Млинарській, Горішній Брамі, Самбірській.

Зазначимо, згідно з ч.1 ст. 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього, Андрій Янів повідомив, що з мешканцями приватного сектору ведеться активна робота щодо вивозу сміття. Таким чином раз в тиждень у приватні сектори відправляють спецтехніку, яка збирає сміття.

Таким чином вдається зменшити об’єм сміття на прилеглих сміттєвих майданчиках.

На завершення своєї доповіді Андрій Янів повідомив, що станом на сьогодні на території КП «КМГ» знаходиться 14 автомобілів завантажених сміттям, які очікують виїзду на полігони.

Завершуючи обговорення щодо вирішення проблеми зі сміттям у Дрогобичі, міський голова Тарас Кучма висловив слова вдячності громаді міста за розуміння ситуації та сприяння у виявленні порушників Правил благоустрою. Також міський очільник наголосив, що ситуація, яка склалася зі сміттям є політичним тероризмом проти громади Дрогобича з боку зацікавлених осіб, які від 9 лютого прагнуть втопити місто у смітті, за який рано чи пізно ці особи повинні понести відповідальність.