У діяспорі українців привітали з Великоднем: “Ніщо не зупинить Ідею, час якої настав!”

0
860

Відомий діяспорний діяч з Іспанії, головний редактор часопису МоУН Іван Вовк привітав українців зі святом Христового Воскресіння.

“Сьогодні, як і щороку о цій порі, разом із християнами візантійського обряду святкуємо Світлий День Воскресіння Христового. Цього дня ми вшановуємо і величаємо Сина Божого, який понад дві тисячі років тому народився від земної жінки, щоб здійснити духовну революцію у зматеріалізованому та розбещеному античному суспільстві.

Протягом 33-х років земного життя Син Божий досяг вершини слави серед людей, після чого був зраджений одним із найближчих соратників і розіп’ятий на хресті волею народу, який напередодні величав Його та стелив пальмові гілки під ноги. Як свідчать Євангелія від апостолів, Ісус Христос знав наперед свою долю, але свідомо пішов на муки і смерть, щоб врятувати від загибелі людство.

Після страти і Воскресіння Христового Його учні розійшлися по Світі і понесли вчення Ісусове іншим народам, в першу чергу європейським. Саме під впливом революційних ідей християнства сформувалася європейська ідентичність, яка стала рушієм Світового прогресу. Відтак християнство врятувало Європу від завоювання азійсьми та африканськими ордами. Жертовність Христа спонукала до Чину і безкорисного служіння своєму народові цілі покоління європейців. Достатньо згадати Реконкісту католицьких королів, яка тривала понад 7 століть і завершилася звільненням Іспанії від арабських завойвників.

У нашому краї християнство поширилося за часів княжої доби і мало визначальний вплив на подальші події в історії України. Згадаймо розквіт Руси-України в період князювання Ярослава Мудрого та Володимира Мономаха, Галицько-Волинську державу і рішучий опір монгольським завойовникам, звитягу українського козацтва та антикріпосницьку і антиколоніальну боротьбу українців під владою двох імперій, героїзм і самовідданість борців за волю України у ХХ столітті.

Тут варто виділити воїстину християнську жертовність цвіту української молоді, який в січні 1918-го поліг у битві проти московсько-большевицької орди біля станції Крути на Чернігівщині. Як і Христос, вони свідомо пішли на вірну загибель, щоб своєю смертю подолати смерть Нації і воскресити Дух свободи. Той Дух підняв на боротьбу нові покоління українців, які зі зброєю в руках і вірою в серцях здобували вітчизні волю у боївках ОУН, загонах Української Повстанської Армії, дивізії “Галичина”, Українському Визвольному Війську тощо. Саме завдяки жертовності і відвазі тих людей Чину майже три десятиліття тому українці відновили незалежність своєї держави, а сьогодні продовжують Реконкісту на південно-східному прикордонні України, окупованому ординцями з Московії.

Як і в часи земного життя Ісуса Христа, окрім зовнішніх ворогів та їх п’ятої колони у вищих ешелонах влади маємо нині також засилля внутрішніх паразитів – торгашів, гендлярів і фарисеїв, котрі у своїй жадобі наживи вже зазіхнули на святая святих нашого народу, на його землю! І саме нинішньому поколінню випала доля повторити Чин Сина Божого – вигнати ту нечисть з нашого храму, яким є для українців Україна!

Ми свідомі того, що очистити наші землі від скверни буде нелегко, бо більшість населення, як і в день страти Ісуса, повірила облудним гаслам і обіцянкам лжепророків, керованих кровопивцями-олігархами, які навіть пандемію світового масштабу намагаються використати для власного збагачення і йдуть на відверту змову з одвічним ворогом України!

Ми знаємо – той натовп, який умовно можна назвати “73+25”, нині не відає, що творить, і знову вимагатиме у новітніх пилатів кари для нас!

Але ми впевнені у правдивості й невідворотності пророцтва нашого Провідника Степана Бандери: “Ніщо не зупинить Ідею, час якої настав!” Сьогодні настав час нашої Ідеї – Ідеї Українського Соціального Націоналізму!

ХРИСТОС ВОСКРЕС – ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!”.