У Давидівській ОТГ відбудеться фестиваль ігор “Let’s play”

0
594

У неділю, 2 червня,  о 16.00 год. у с. Давидів Пустомитівського району на території біля шкільноо стадіону відбудеться масштабний фестиваль ігор “Let’s play”, який є свого роду комунікаційним майданчиком між різними віковими категоріями дітей, молоді та батьків.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У рамках події планують встановити 2-метрову металеву скульптуру, яка заохочуватиме молодь об’єднуватись і активно та з користю проводити час на свіжому повітрі.

Програма фестивалю передбачає: велетенську гру для пропагування дитячої грамотності з безпеки, де фішками будуть самі діти, локації від Дому Франка та Львівської обласної бібліотеки для дітей, майстер-клас із стрільби з лука від ДЮСШ “Тризуб плюс”, шалену хімічну лабораторію, зону перешкод, катання на велосипедах, квести, лотереї, театр тіней та вечірку під відкритим небом.

На території фестивалю діятиме власна “валюта”, а зібрані кошти передадуть на благодійність, зокрема  на організацію просвітницьких заходів.

Фестиваль “Let’s play”  проводять уже 4-й рік поспіль: вдруге спільно з відділом освіти Давидівської сільської ради, і вперше – у рамках проекту “Давай разом!”, за фінансової підтримки Львівської Освітньої Фундації.