У Чорнобильській зоні, де все ще продовжують гасити пожежі,врятували крихітне лоша Пржевальського (ВІДЕО)

0
467

У Чорнобильській зоні, де все ще продовжують гасити пожежі, лісники знайшли маленьке лоша Пржевальського. Маленька конячка самотньо блукала біля одного зі згарищ зони відчуження. Можливо, чимось наляканий табун не помітив, як втратив дитину, повідомлає Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на “Сьогодні”.

Як би там не було, а крихітку потрібно було терміново рятувати. Оскільки лоша відчувало себе не дуже добре (не дивно, його вік – максимум два тижні!), вирішувати все потрібно було максимально оперативно. Конячку Пржевальського (це – самочка) погодився забрати до себе притулок для диких тварин. Його професійні ветеринари знають, що може знадобитися такому малюкові, і нададуть йому необхідну допомогу“, – розповіли в заповіднику.

ЛОШАТКО-ПРЖЕВАЛЕЦЬ ЗІ ЗГАРИЩА

ЛОШАТКО-ПРЖЕВАЛЕЦЬ ЗІ ЗГАРИЩАМи не знаємо, де поділась мама-кобила цієї маленької конячки Пржевальського, але лісники побачили, як лоша саме бродить біля одного зі згарищ зони відчуження. Можливо, чимось наляканий табун не помітив, як загубив маля…Шукай тепер вітер в полі.Як би там не було, а крихітку- пржевальця потрібно було терміново рятувати. Тому лісники повідомили про знайду співробітникам Чорнобильського заповідника. І тут виникло відразу кілька важливих задач:- знайти місце, де про лоша зможуть професійно піклуватися;- оформити тварині умовний пропуск через контрольно-пропускний пункт;- відшукати волонтерів, які змогли б доставити малюка до вибраного притулку.Оскільки лоша почувало себе не дуже добре (не дивно, його вік – щонайбільше два тижні!), вирішувати все потрібно було максимально оперативно. Що й було зроблено.Коника Пржевальського (насправді, це – самочка) погодився прихистити в себе Приют для диких животных при кінноспортивному клубі «Магнат» (Конно-спортивный Клуб "Магнат") , що під Києвом. Його професійні ветеринари знають, що може знадобитись такому маляті й нададуть йому необхідну допомогу.Злагоджено спрацювали й співробітники режимних служб Заповідника та ДАЗВу. Дякуючи їм, лоша швидко й без перешкод перевезли через КПП. А там вже його забрали волонтери-зоозахисники, які саме нещодавно прибули сюди, аби при можливості допомогти тваринам Заповідника. Ось і допомогли…Відучора маленький пржевалець вже освоюється в новому домі. Спеціалісти «Приюту…» помітили в нього опіки від блукання згарищем. Ще в нього виявились коліки… Тобто, лошатку доведеться поправляти здоров’я з новими батьками. Сподіваємось, у нього все буде добре.#Чорнобильськийзаповідник#chornobyl_reserve#Чернобыльскийзаповедник

Опубликовано Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник Вторник, 21 апреля 2020 г.

Зараз маленька – під наглядом досвідчених ветеринарів і освоюється в новому будинку. Фахівці притулку помітили у неї опіки – конячка бродила пожарищем і постраждала.

Фото: facebook.com/lvitsaYana

Фото: facebook.com/lvitsaYana

Фото: facebook.com/lvitsaYana

Через пожежу дитина втратила своїх. У неї опіки від блукання тліючим згарищем, і найнебезпечніше – коліки. Кілька годин в дорозі з волонтерами – і вона у нас. Ветеринари роблять все, що можуть. Вона дуже крихітна – менше місяця від народження. Завтра приїде дороге, необхідне спеціальне молоко. Це червонокнижна конячка, але головне – це дитина, і вона шукає в нас батьків і турботу“, – розповіли в притулку.

Спасеныш из зоны отчуждения. Каждый час осмотр.

Опубликовано Приют для диких животных Среда, 22 апреля 2020 г.