У часи пандемії Львівська облрада продає приміщення обласної лікарні

0
2414

Львівська облрада виставила на продаж два приміщення на території Львівської обласної клінічної лікарні поблизу центру Львова, загальною площею близько 650 м2 – центральний рентгенрадіо-фізкабінет та оранжерею.

Про це повідомляє zaxid.net.

У вівторок, 10 листопада, в управлінні майном спільної власності Львівської облради повідомили про продаж з аукціону приміщення центрального рентгенрадіо-фізкабінету на вул. Чернігівській,7, площею майже 400 м2. Це одноповерхова будівля з підвалом, яка, за оцінкою експертів, перебуває в занедбаному стані – зруйновані інженерні мережі, в перекритті наявні провали, а стіни та перегородки уражені грибком. Стартова ціна об’єкта приватизації – 3,97 млн грн.

Також на продаж виставили оранжерею, площею майже 250 м2, на вул.Некрасова, 6 на території Львівської обласної клінічної лікарні. Стартова ціна – 397 тис. грн.

За даними управління майном спільної власності ЛОР, за прямим призначенням оранжерея не використовується близько 15 років. Досі в ній був склад для списаного і непридатного обладнання лікарні. Стан споруди оцінили як незадовільний через пошкодження скляного покриття, замокання стін, корозію металевого каркасу. Зазначається, що в межах об’єкта є електроосвітлення, водогін, каналізація.

Рішення про приватизацію цих приміщень діюча в облраді коаліція БПП, «Батьківщини», НРУ та низки менших фракцій прийняла наприкінці вересня цього року. Аукціон з продажу згаданих об’єктів на території обласної лікарні відбудеться на онлайн-платформі Prozorro.Продажі 1 грудня.

Нагадаємо, Львівська облрада вже продала одне з приміщень на території обласної лікарні – столярну майстерню, що на вул. Некрасова, 6 поблизу центру Львова. Будівлю площею 236 м2 купила київська фармацевтична компанія «ЛІНК-МЕДИТАЛ» за 3 млн грн.