У школі с. Батьків Бродівського району навчається єдиний учень. Усі вчителі звільнилися.
Про це повідомляє багатодітня матір Леся Піган у фейсбук-спільноті «Новини Бродівщини».
На думку матері школяра, очільник освіти Бродівщини Микола Сторожук створює умови, щоби не залишилося ні однією дитини у сільському навчальному закладі.
«Минулого навчального року навчалося 11 учнів, а цього навчального року планувалося навчання 9 учнів, і, ходячи по мамах, директор обманним способом 3 учнів, а 6 вересня ще двоє дітей, забрав, а 10 вересня – ще одну дитину. Залишається мій єдиний син, де навчання проходить за індивідуальною формою. Дитина вчилася до 1 жовтня включно і от від 2 жовтня вчителя немає. Директор знову обманним способом зібрав підписи 7 вчителів, що відказуються вчити мою дитину. І от дитину позбавили вчителя і на даний час дитина ходить до школи, а вчителя немає», – повідомляє жінка.
«Школа в нас оновлюється, в даний час перекрили школу бляхою. В даному приміщенні працює дитячий садочок, завезли нового котла для опалення», – додає Леся Піган.
У цій же групі начальник відділу освіти Бродівської РДА Микола Сторожук повідомив, що відкрито вакансію на посаду вчителя початкових класів Батьківської ЗОШ I-III ступеня.

