На Львівщині у Бродівському районі єдиний учень сільської школи вчиться без вчителів

0
1184

У школі с. Батьків Бродівського району навчається єдиний учень. Усі вчителі звільнилися.

Про це повідомляє багатодітня матір Леся Піган у фейсбук-спільноті «Новини Бродівщини».

На думку матері школяра, очільник освіти Бродівщини Микола Сторожук створює умови, щоби не залишилося ні однією дитини у сільському навчальному закладі.

«Минулого навчального року навчалося 11 учнів, а цього навчального року планувалося навчання 9 учнів, і, ходячи по мамах, директор обманним способом 3 учнів, а 6 вересня ще двоє дітей, забрав, а 10 вересня – ще одну дитину. Залишається мій єдиний син, де навчання проходить за індивідуальною формою. Дитина вчилася до 1 жовтня включно і от від 2 жовтня вчителя немає. Директор знову обманним способом зібрав підписи 7 вчителів, що відказуються вчити мою дитину. І от дитину позбавили вчителя і на даний час дитина ходить до школи, а вчителя немає», – повідомляє жінка.

«Школа в нас оновлюється, в даний час перекрили школу бляхою. В даному приміщенні працює дитячий садочок, завезли нового котла для опалення», – додає Леся Піган.

У цій же групі начальник відділу освіти Бродівської РДА Микола Сторожук повідомив, що відкрито вакансію на посаду вчителя початкових класів Батьківської ЗОШ I-III ступеня.