У Бродівській мерії на механізоване прибирання міста виділили 950 тисяч грн

0
1305

У Бродівській міській раді у 2019 році на послуги з механізованого прибирання вулиць міста із застосуванням вакуумної машини виділили 950 тисяч грн, – більше ніж коштує одиниця нового спецтранспорту.

Про це повідомляє ГО “Громада та ініціатива” на своїй сторінці у facebook.

“Нещодавно Бродівська міська рада провела позачергову сесію (є така традиція в Бродівського міського голови – скликати позачергову сесію, як тільки виникає потреба поділити видатки бюджету). Серед іншого рада виділила близько 200 тисяч на послуги з механізованого прибирання вулиць міста із застосуванням вакуумної машини – це така машина, яка замітає вулиці. Зауважимо, що на цю машину впродовж року вже використано 750 тисяч гривень”,  – зазначають активісти.

ГО Громада та інціатива” ставить до бродівської влади кілька запитань: “По-перше, до кінця року залишилося півтора місяця, а до початку зими, може, кілька днів. Тобто, що буде замітати ця машина на всі 200 тисяч ті кілька днів чи тижнів, доки не випав сніг? По-друге, цього року було звільнено чимало працівників комунального підприємства – в основному двірників. Люди залишилися без роботи, їхні сім ‘ї без доходу. Чи стало місто чистішим? Навряд чи.
По-третє, чи не завелика розкіш для міста витрачати майже мільйон гривень на оренду однієї машини, ефект від використання якої ще треба додатково дослідити? А як вже на те пішло, то добрий господар підрахував би, що дешевше купити таку техніку для міста й потім експлуатувати не один рік (на фото – орієнтовні ціни), а не щороку витягувати з бюджету суму, яка більша за ціну нової машини”.