У Бориславі розпочали ремонт дороги на ще одній вулиці

0
2868

Сьогодні на 61 позачерговій сесії Бориславської міської ради депутатами було підтримане рішення про внесення змін до деяких статей видатків міського бюджету за загальним та спеціальним фондом. Одним із пунктів було виділення коштів для ремонту дороги на вул. Дрогобицькій, які доповнили суму авансового платежу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Бориславської міської ради у Фейсбук.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» уже розпочала роботи з капітального ремонту дороги на вулиці Дрогобицькій від будинку № 515 до межі міста (відтинок дороги між залізнодорожними переїздами в районі заводу «Галлак») і для здійснення авансового платежу разом із сьогоднішнім призначенням у розмірі 1 700 000 грн. міська рада закумулювала 4 500 000 грн., які найближчим часом будуть перераховані фірмі-підряднику.

Після вчорашнього технічного огляду та визначення обсягів роботи, сьогодні працівники «Онуру» приступили до розпушування і вкатування основи, завтра – розпочнуть роботи із облаштування шару щебенево-піщаної суміші, а в суботу і понеділок проведуть асфальтування першого шару.

Фінальний шар асфальту зможе бути вистелений лише наступної весни за наявності необхідної кількості коштів. Та як запевнив міський голова Ігор Яворський, одного шару асфальтного покриття вистачить для безпечного використання дороги, а робота над пошуком додаткового фінансування для остаточного завершення ремонту уже проводиться.

«Необхідність у початку ремонту саме цієї ділянки дороги стала уже надто гострою і чекати аж до весни було б зовсім нерозумно, – пояснює Ігор Романович. – У бюджеті на наступний рік ми будемо передбачати кошти на продовження робіт. Також активно працюють для виділення фінансування на цю ціль як Львівська обласна державна адміністрація, так і Народний депутат України Богдан Матківський. Тому якщо не вдасться отримати кошти з бюджетів вищих рівнів міська рада гарантує покриття витрат із міського бюджету. Ці зобов’язання дали підряднику впевненість у нашій платоспроможності, що й запустило початок робіт».

Вулицю Дрогобицьку відремонтують!http://boryslavmvk.gov.ua/6991-vulitsyu-drogobitsku-vidremontuyutСьогодні на 61…

Опубликовано Бориславська міська рада Четверг, 11 октября 2018 г.