У 2020 році відремонтують важливу дорогу на Яворівщині

0
2106

Вчора, 22 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся із  активною громадськістю Яворівщини.

Мешканці району звернулись до заступника голови щодо незадовільного стану автомобільної дороги О 142001 Яворів – Грушів.

«Розумію суспільне занепокоєння, але запевняю, що до реалізації проєкту уже приступили. На сьогодні розроблена проєктна документація, проведено експертизи. Звичайно, недоцільно є зараз, на зиму розкопувати дороги. Тому ремонт розпочнуть з наступного року із настанням більш стабільних погодних умов», – наголосив Тарас Грень.

Начальник Служби автомобільних доріг Львівщини Руслан Кандибор підтвердив, що вже у 2020 року до пункту пропуску Грушів-Будомєж можна буде доїхати по новому, відремонтованому автошляху.

«На сьогодні контракти є підписаними та узгодженими банком Польщі, Міністерством фінансів, а також Міністерством внутрішньої політики Республіки Польща», – зазначив він.

Згідно з укладеними договорами, ремонтні роботи здійснять за рахунок кредиту від польського уряду, виділеного у межах Програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».