Титанові диски

0
742

Легенди про неймовірні якості титанових дисків ходить незчисленна кількість: про їх міцність, незрівнянний блиск і т.д. Є водії, які запевняють, що “взувають” свою автівку лише в такі катки, бо знають їм ціну. Але вірити в такі казки не варто. Титан – досить дорогий метал. До того ж, він погано піддається обробці, а виробництво виробів з нього вимагає великої кількості енергії. Все це призводить до того, що готова продукція має високу вартість. Тому титан у чистому вигляді використовується лише для виготовлення деталей космічних ракет, деяких спортивних болідів, для військових необхідностей і т.д. Титанові диски – це вдалий маркетинговий хід рекламодателів. Насправді ж, це різновид легкосплавних коліс, в сплав яких додається деяка частина цього металу. А ось для чого це робиться та чи можна відрізнити такі катки від звичайних легкосплавних, давайте розбиратись.

“Титани” та їх особливості

Так звані титанові “капці” як правило мають високу вартість. Пояснюється це тим, що додавання в сплав однойменного металлу дає можливість отримати:

 • більш легкий виріб, бо титан має малу питому вагу;
 • підвищити рівень стійкості диска до корозії;
 • зменшити його крихкість та підвищити пластичність;
 • збільшення механічної міцності;
 • примножити блиск поверхні.

Але потрібно пам’ятати, що до склад сплаву входить лише мала частина титану. Він виступає як легуючий компонент, а тому не варто переплачувати за такі варіанти.

Чи варто платити дорожче?

На це питання кожен відповідає сам для себе. Але перед прийняттям кінцевого рішення потрібно:

 • порівняти вартість обраних вами дисків. Титанові завжди будуть дорожчі ніж литі;
 • проаналізувати умови, в яких будуть експлуатуватись катки. Вироби з домішками титану більш стійкі до деформацій;
 • також важливо оцінити співвідношення престижу машини та її комплектуючих, бо іржавий кузов буде сильно контрастувати на фоні нових титанів.

Головним в процесі вибору є покупка якісних товарів, що мають сертифікати та відповідають вимогам діючих ДОСТ, підходять для вашого транспортного засобу.

Як розпізнати між легкосплавними титанові вироби

Знайти справжні титанові диски у Львові, Одесі, Дніпрі, Києві достатньо складно. Адже можна легко попастися в руки нечесних продавців. Головною візуальною ознакою справжніх титанів є їх блиск та неординарний дизайн обода. Такі диски будуть виблискувати на сонці навіть через довгий час активної їх експлуатації, не матимуть сколів і тріщин. Якщо поглиблюватись в деталі, то можна відмітити незвичну для литих коліс пластичність та зносостійкість. При попаданні в яму таке колесо лише згинається та поглинає більшу кількість вібрації. Це дає змогу безпечно доїхати до найближчого СТО та забезпечує пасивний захист деталей ходової частини машини. Ну і останнє, орієнтуйтесь на вартість товару. Титанові різновиди завжди коштують значно дорожче. А щоб впевнитись в справжності дисків та їх якості, можна попросити сертифікат.

АвтоДискиUA – надійний продавець якісних дисків

Автовласники, що прагнуть купити надійні, сертифіковані катки, мають витратити значну кількість часу та сил, щоб обрати найкращий варіант. Прискорити цей процес можна завдяки інтернет-магазину АвтоДискиЮА. Цей сайт має:

 • стабільно високий рейтинг клієнтської довіри;
 • великий асортимент коліс від кращих виробників світу;
 • професійний колектив менеджерів, які нададуть вам кваліфіковані консультації.

До того ж, на АвтоДискиUA вся продукція оригінальна та захищена сертифікатами якості, розроблені декілька схем оплати заказу, проводяться регулярні акції та розпродажі.