Тимошенко розповіла, з ким хоче об’єднатися у Верховній Раді

0
774

У середу, 3 липня, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко відвідала Львів, де повідомила, що має намір об’єднатися із партію “Голос”, якщо доведеться із кимось співпрацювати.

Про це повідомляє кореспондент “Цинічного Львова”.

Я думаю, що було б правильно, якби була долучена партія “Голос” Святослава Вакарчука, бо якщо пройде партія Порошенка, то це буде збереження всіх корупційних схем, потоків та знущання, яке було над країною останніх 5 років. І мені дуже шкода, що частина людей була введене в оману такою патріотичною вивіскою, де зображений патріот, його заяви, дії, а за лаштунками величезна корупція на постачання в армію, неймовірні відкати на торгівлю зброєю та фінансова пвраміда Національному банку. Тут або слово “армія” треба було забирати з його білбордів, або пипиняти корупцію на армійських поставках”, – наголосила Тимошенко.

Також лідерка ВО “Батьківщини” додала, що хоч вони й були конкурентами із Зеленським на виборах, проте зараз повинні разом з ним співпрацювати.

“Або ми єднаємося і намагаємося допомогти всіма силами, щоб запобігти подальшій деградації, або тоді треба скаржитися лише на себе”, – додала вона.