Тимошенко розповіла, чи буде об’єднуватись у коаліцію з партією Зеленського

0
3964

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко не відповідає конкретно на запитання, чи планує вона об’єднуватись у коаліцію з партією “Слуга народу”, і каже, що це залежить від президента  Володимира Зеленського. 

Про це повідомляє Українська правда.

“Найбільшу фракцію і перше місце отримала партія президента України Володимира Зеленського. І сьогодні в його особистих руках знаходиться питання формування коаліції. Тільки президент України та його партія будуть приймати рішення, з ким створити коаліцію, кого висувати на посаду прем’єр-міністра, а також на посади міністрів, це тільки в його руках.

“Тимошенко часто питають, чи готова вона до коаліції з президентом, однак лідерка “Батьківщини” ухиляється від запитання, мовляв, це буде вирішувати президент

Вбудоване відео

“Із  всіх патріотичних, проєвропейських сил в парламенті ми готові бути в єдиній коаліції тільки зі “Слугою народу” і партією “Голос”. Більше ми не з ким коаліцію створювати не будемо”.

“Наша команда, в коаліції або не коаліції… в будь-якому випадку, ми будемо служити Україні і будемо служити інтересам людей”.

 
ФОТО: СОНЯ ЛУКАШОВА, УП
Тимошенко запевнила, що на жодні посади її команда не претендує.

“Батьківщина” визнає результати виборів, оскаржувати їх не буде.

Тимошенко під час прес-конференції привітала партію “Слуга народу” з перемогою на парламентських виборах.

 
ФОТО: СОНЯ ЛУКАШОВА, УП
Команда “Батьківщини” в парламенті збирається, зокрема, “захищати стратегічні підприємства і сільскогосподарську землю від будь-яких зазіхань продати – розпродати”, добиватись підняття доходів і зниження тарифів, боротися зі “вбивчою медичною реформою”.
Також Тимошенко готова підказувати владі і допомагати їй усіма силами.
 
ФОТО: СОНЯ ЛУКАШОВА, УП