“Ты чё попутался?”: Ломаченко в церкві накинувся на відомого українського боксера

0
3203

У своєму instagram  відомий український боксер Іван Редкач, опублікував допис у якому звинуватив Василя Ломаченка, що мовляв останній накинувся на нього в церкві у США з кулаками.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Це моя Україна

“Я завжди писав і говорив що поважаю Василя Ломоченка, як боксера. Але на жаль сьогодні Василь проявив себе, як не дисциплінований, не стриманий і в першу чергу не поважаючий себе боксер. Його поведінка більше схоже на дворову, хоча навіть самий гоп стоп знає що в церкві розбирання недоречні. Та й які розбірки взагалі можуть бути.

Прийшовши сьогодні з сім’єю до церкви, я зустрів там Василя з його командою. Я з Василем привітався, на що православна і віруюча людина яким себе позиціонує Василь, зі словами “ти че бля поплутав”, відштовхнув мене двома руками і ще попросив залишитися тут і зараз і чекати його на розбирання, мовляв йому є мені що пред’явити. Вася, ти просто Вася! У церкві, в присутності моєї дружини і сина, в присутності інших віруючих ти руками махати і емоції свої не контролюєш ….. Що ж тебе так зачепило ????
Ти по яким поняттям взагалі живеш ….? Точно не за Божими, не по, не по спортивним.

Ти не мене в даному випадку принизив, а батька свого, я не думаю що він так тебе виховував і тренує що б ти і в його присутність руками і язиком в церкві махав. Та й поняття сім’ї, а зокрема дружини і дітей, у тебе теж немає. Інакше ти б поважав присутність моєї сім’ї і сім’ї інших та ще й в Храмі Божому!

Якщо ти не вмієш реагувати на критику в соц мережах, вдалися і видихни. Мабуть тобі не під силу це.

Схоже на те що, в Україні будь-хто, хто не так подивився на Васю або не те сказаже, отримує зоряний пендель від Василя особисто. Тому там як би культ одного боксера.
Мабуть Папа Лопеса заліз глибоко в твою в голову !!! Гріш ціна твоїй вірі Вася!

Перед тим як зайти в храм я синові розповідав як себе вести потрібно в храмі і чому якщо він поводиться погано то в першу чергу погано будуть думати не про нього, а про нас з мамою. Вася, ти своїм наочним прикладом зламав все що ми вчили по дорозі …. ти знаєш важко пояснити тепер дитині чому йому можна тільки пошепки в церкві говорити, а тобі голосно матом і руками махати!” – йдеться в дописі.

View this post on Instagram

Я всегда писал и говорил что уважаю Василия Ломоченко как боксера. Но увы, сегодня Василий проявил себя как не дисциплинированный, не сдержанный и в первую очередь не уважающий себя боксер, его поведение больше похоже на дворовое, хотя даже самый гоп стоп знает что в церкве разборки не уместны. Да и какие разборки вообще могут быть…. Прийдя сегодня с семьей в церковь, я встретил там Василия с его командой. Я с Василием поздоровался, на что православный и верующий человек каким себя позицеанирует Василий, со словами “ты чё бля попутался”, отталкунл меня двумя руками и еще попросил остаться здесь и сейчас и ждать его на разборки, мол ему есть мне что предъявить. Вася, ты просто Вася! В церкве, в присутсвии моей жены и сына, в присутствии других верующих ты руками махаешь и эмоции свои не контролируешь …..Что же тебя так задело???? Ты по каким понятиям вообще живешь….? Точно не по Божьим , не по человеческим, не по спортивным. Ты не меня в данном случае унизил, а отца своего, я не думаю что он так тебя воспитывал и тренерует что бы ты и в его присутсвие руками и языком в церкве мохал. Да и понятия семьи, а в частности жены и детей, у тебя тоже нет. Иначе ты бы уважал присутствие моей семьи и семьи других да еще и в Храме Божьем! Если ты не умеешь реагировать на критику в соц сетях, удались и выдохни. Видимо тебе не под силу это. Похоже на то что, В Украине любой кто не так посмотрел на Васю или не то сказал, получает звездный пендель от Василия лично. Поэтому там как бы культ одного боксера. Видимо Папа Лопеса залез глубоко к тебе в голову !!! Грош цена твоей вере Вася! Перед тем как зайти в храм я сыну рассказывал как себя вести нужно в храме и почему если он ведёт себя плохо то в первую очередь плохо будут думать не о нем, а о нас с мамой. Вася, ты своим наглядным примером сломал все что мы учили по дороге…. ты знаешь трудно объяснить теперь ребёнку почему ему можно только шепотом в церкве говорить, тебе громко матом и руками махать!

A post shared by The Killer Ivan Redkach (@ivan_redkach_11) on

Читайте також: “Ми є одним народом”: український боксер Ломаченко висловився про єдність з Росією(ВІДЕО)