“Ти б пішла до церкви та покаялася”: на “Танцях зі зірками” розгорівся скандал між Ольгою Фреймут та Катериною Кухар(ВІДЕО)

0
6189

Під час третього прямого ефіру “Танців з зірками” між Ольгою Фреймут та Катериною Кухар розгорівся конфлікт. Так, телеведуча емоційно відреагувала на критику судді шоу її танцю.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Обозреватель.

Фреймут разом з партнером Іллею Падзиною станцювала на паркеті спокусливу самбу, після чого Кухар заявила, що для телеведучої цей танець, як “довічне ув’язнення”. Ольга не стала мовчати й відповіла “за всіх”, кого суддя коли-небудь критикувала на шоу.

“Тільки давай без образ, добре? Я дуже довго трималася… Я скажу від імені всіх твоїх жертв, тому що ти вже тут багато років на шоу. Сидиш тут королевою, злітаєш, живиш свою гординю на тлі наших недоліків. І замість того, щоб сидіти й судити нас тут – ти б пішла до церкви та покаялася”, – заявила Фреймут.

Фреймут закликала Кухар на "Танцях з зірками" піти до церкви та покаятися. скріншот з відео

Кухар відповіла, що згодна піти до церкви, але тільки разом з Ольгою.

“Я з цим згодна, але піду туди тільки разом з тобою. А потім ми підемо до моєї куми, психотерапевта Наталії Холоденко. Вона прийме нас без черги”, – сказала Катерина.

Катерина Кухар. скріншот з відео

Нагадаємо, що нещодавно Ольга Фреймут вилікувалася від коронавірусу та відверто розповіла про його неприємні симптоми.