“Тут людей катують і знущаються”: в’язень Кремля надіслав Денісовій відео з тюремної лікарні в РФ

0
692

Незаконно засуджений в Росії громадянин України Володимир Якименко скаржиться на психологічний тиск і ненадання допомоги в російській тюремній лікарні.

Як  повідомляє “Цинічний Львів” про це у Facebook повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

“Щойно отримала відео від незаконно засудженого громадянина України Володимира Якименка, в якому він повідомляє, що дійсно перебуває в обласній тюремній лікарні… у Саратовській області. Він повідомляє про продовження психологічного тиску на нього, а також про катування у цьому тюремному медзакладі людей”, – заявила омбудсмен та опублікувала відеозвернення Якименка.

У відео українець повідомляє, що в тюремній лікарні перебуває уже третю добу, однак медичної допомоги йому не надають – лікарі навіть не дають таблетки від головного болю.

“Тут людей катують і знущаються. Мене змушують працювати, не дивлячись на болі у ключиці. До мене не здійснюють фізичного насильства, так як на інших. Тільки моральне знущання”, – говорить Якименко.

У зв’язку із систематичним здійсненням психологічного тиску на українця Денісова закликала представників міжнародних правозахисних організацій, закордонних та українських дипломатів відвідати Якименка.

“В таких умовах він потребує підтримки та уваги, а також впевненості, що його не залишили наодинці”, – підкреслила вона.

⚡⚡⚡Щойно отримала відео від незаконно засудженого громадянина України Володимира Якименка, в якому він повідомляє, що…

Опубликовано Людмилой Денісовой Вторник, 3 марта 2020 г.