Турок хотів покінчити життя самогубством у центрі Львова

0
2622

Сьогодні, 25 листопада, о-пів на 12-ту годину невідомий чоловік виліз на фасадні риштування будівлі на пл. Ринок, 17 і погрожував зістрибнути з 20-метрової висоти.  На місце надзвичайної події прибули підрозділи рятувальників і патрульної поліції.

За інформацією речників ГУ ДСНС у Львівський області, чоловік розмовляв  на турецькій мові й відмовлявся спускатися на землю. Через надзвичайну ситуацію, котра склалася, поліції довелося призупинити рух на площі Ринок.

Після 40-хвилинних перемовин, що велися за участі громадян Туреччини, вдалося переконати потенційного самогубця відмовитись від свого наміру й спуститися на землю.

Проведено медогляд, правоохоронці зайнялись встановленням особи та обставин інциденту. Рух транспорту на пл. Ринок відновлено.

За повідомленням користувачів у Facebook, під будівлею зібрався натовп. Однак, не всі були налаштовані підтримати чоловіка, навіть чулись «жартівливі» вигуки:  «Стрибай, гарне селфі вийде». Дехто відпускав жартівливі висловлювання, пояснюючи, що іноземець вирішив покінчити життя самогубством, бо отримав відмову від української «Наташі».