Турецький хамам – насалода та розкіш для вашого тіла

0
1646

Солодощі, чай на березі протоки Босфор, глибокі і чуттєві пісні під саз, крики чайок і неймовірні сніданки – ось, що запам`ятовується туристу після відвідин казкової Туреччини, яку сміливо можна назвати країною протиріч, де сучасні та перспективні погляди межують з жорсткими традиціями. Якщо ви так само, як і ми, холодними осінніми вечорами сумуєте за Туреччиною і її розвагами, то от вам можливість знову відчути себе в цій розмаїтій атмосфері, не виїжджаючи за межі України.

Турецький хамам – це не просто лазня чи сауна, це не місце, де миються, не місце, де просто релаксують. Хамам – це шматочок раю на землі, в якому ви відчуєте себе справжнім володарем світу. Кожна деталь турецького хамаму наділена конкретним значенням та є вагомою. Турки в хамамі не просто відпочивають. Здавна хамам відвідують, щоб поділитись останніми новинами, співати і танцювати, насолоджуватись смачною їжею і розвагами. Окрім всього, за давньою турецькою традицією потенційна невістка повинна відвідати хамам з майбутньою свекрухою. Часто саме після цих відвідин ставало зрозумілим, буде злагода між ними, чи ні. Тож хамам має ще й певний ритуальний зміст, бо будь-яка життєва подія турка без відвідин хамаму не обходилась.

Замовити будівництво турецького хамаму в Україні ви можете за посиланням – http://www.intercom.in.ua/khammamy/.

В сучасному прагматичному світі традиція відвідувати хамам не застаріла, а лише міцно закріпилась. У хамамі можна отримати весь спектр косметичних процедур і навіть зміцнити здоров`я. Тим більше, що температура в хамамі не є більшою, ніж 60°C, а в окремих хамамах коливається в межах 35-45°C, що чудово підходить навіть для людей, які страждають серцево-судинними захворюваннями і через це відмовляють  собі в задоволеннісходити в сауну чи баню. Відсутність різких контрастів передбачає поступовий прогрів і поступове зниження температури тіла. Висока вологість та різні комфортні температурні режими в хамамі сприяють активній роботі сальних залоз та очищенню пор, покращенню метаболізму. кровообігу та обміну речовин, виведенню молочної кислоти, покращенню регенерації, усуненню застійних процесів в органах черевної  порожнини та малого тазу, покращенню стану системидихання. До того ж, після відвідин хамаму ви краще спатимете, позбавитесь депресій, поганого настрою, меланхолії і негативних думок.

Хамам – це лише пара, мармур і вода. Хамам – це повне розслаблення тіла і звільнення думок. В кожному хамамі ви знайдете мармуровий камінь «гйобек-таш». Це не просто окраса хамаму, він призначений для повної релаксації після процедур. На ньому можна полежати, розслабившись, або зробити повний пілінгтіла – «кесе». До речі, хамам повністю будують з мармуру. Це потрібно для рівномірного прогріву і довгої тепловіддачі.

Якщо ви же загорілись ідеєю відвідати чим скоріше турецький хамам, вам не доведеться їхати в Туреччину. Достатньо замовити будівництво турецького хамаму в компанії Intercom.

«Інтерком» знає всі секрети спорудження турецьких лазень і допоможе вам поринути в атмосферу задоволення та релаксу.