Цинічні жарти Притули над Вакарчуком: як колись Сергій тролив голову партії, від якої тепер балотується

0
916

Притула жорстко жартував над Вакарчуком, а тепер йде в його команду: у мережі спливли цікаві факти.

Відомий український гуморист й ведучий Сергій Притула раптово зібрався у “велику політику”. Він вирішив приєднатися до партії Святослава Вакарчука “Голос” на парламентських виборах. Однак сам же раніше гостро висловлювався про політичні амбіції музиканта.

Так, Притулі пригадали, як він у травні 2016 року опублікував пост, в якому пожартував над особливостями мови Святослава Вакарчука. Відповідний іронічний допис він опублікував на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook.

Спікер Верховної Ради України не вимовляє літеру “р”. Генеральний Прокурор України не вимовляє літеру “р”. Президентські перспективи Вакарчука виглядають не такими вже й примарними…” – написав тоді Притула.

Окрім того, перед президентськими виборами 2019 Сергій Притула в інтерв’ю виданню Gazeta.ua. пожартував про політичну нерішучість лідера “Океану Ельзи”. Тоді всі гадали, що Вакарчук таки подасть свою кандидату на пост президента, але співак вирішив обмежитися відео із закликом “голосувати не по приколу”. Окрім цього, Вакарчуку закидають співпрацю з екс-президентом Петром Порошенком.

Слава рік не може зрозуміти, він розумний, чи красивий. А Зеленський тим часом відкушує шматки електорату у кожного з політиків“, – сказав в листопаді 2018 року шоумен.

Варто зазначити, що Сергій Притула у списку партії “Голос” значиться під тридцятим номером. Сам Притула підтвердив цю інформацію у відеозверненні, яке розмістив на особистій сторінці у соціальній мережі Fecabook. Для потрапляння шоумена в Раду, партії треба набрати більше ніж 10% голосів виборців.