Цими вихідними на Львівщині поліція посилено спостерігатиме за дотриманням правил карантину

0
338

Останніми дням кількість хворих на коронавірус на Львівщині зросла вдвічі. Через це на вихідних у області посилять режим контролю за дотриманням правил карантину.

Про це під час брифінгу розповів голова ЛОДА Максим Козицький, передає “Цинічний Львів”.

“На вихідні буде посилений режим контролю за дотриманням карантинних заходів і наявності засобів індивідуального захисту у людей. Буде більше патрулів поліції і більше уваги до людей, звернення, щоб вони не перебували в громадських місцях. Інформація щодо можливого запровадження комендантської години не відповідає дійсності.

Що буде на  Великдень залежатиме від епідеміологічної ситуації. Якщо захворюваність на Львівщині далі зростатиме такими темпами, то важко сказати, яка ситуація у нас буде на Великдень. Зараз не планується закриття магазинів, які не були зачинені до цього часу”, – розповів голова ЛОДА

“Робиться все можливе, поки що засобами переконань, щоб незважаючи на погоду і свята люди залишалися вдома. Можливості наших лікарень всім відомі. Ми можемо просто не витримати одномоментного поступлення хворих, після того як люди почнуть масово контакувати між собою.

Якщо крива захворювань буде такою як зараз, а вона є поганою, ви можете чекати від нас і сумніших повідомлень”, – додав голова Львівської облдради Олександр Ганущин.