“Цим займаються правоохоронні органи”: у ЛОДА прокоментували масове купання у джерелі біля Львова

0
722

Сьогодні на засіданні обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення продовжити карантин у області.

Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА, передає “Цинічний Львів”.

На Львівщині, за словами комісії спостерігається висока кількість звернень та стабільно високі цифри госпіталізованих хворих.

“Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. Саме нехтування власною безпекою та карантинними обмеженнями призводять до погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні.

Вкотре закликаю мешканців області бути обачними та свідомими, тривалість і суворість карантину залежить від кожного з нас. Життя і здоров’я людей в пріоритеті, тому про послаблення обмежень поки не йдеться”, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, подія сталося  28 червня. У джерелі в селі Новосілки, поблизу Раківця. Люди влаштували масове паломництво всупереч дотриманню карантинних обмежень.

“Ми не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, порівняно з початком пандемії. Львівщина серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину.” – додав максим Козицький.

Відтак, комісія ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 7 липня.