Цикади — кращий варіант для спінінгового лову

0
135
alt_рибалка_на_цикади

Сьогодні в інтернет-магазині «Svinets» пропонується безліч принад і маса якісних оснастки для спінінгового лову. Одна з найпривабливіших оснащень — цикади — блешня, яка вважається універсальною принадою саме для такого виду полювання.

Що це таке?

Вважається, що блешня під назвою цикада ідеально підходить саме для спінінгового полювання. За зовнішнім виглядом вона нагадує собою комаху з темним товстим витягнутим тулубом і великими прозорими крилами, щільно притиснутими до спинки. Тому оригінальна уловиста приманка і отримала таке однойменне найменування на честь свого прототипу. Про оснащенні вперше дізналися у Сполучених Штатах Америки в минулому столітті, де-то в середині століття, де винахідливі рибалки винайшли цю дивовижну річ, що допомагає ловити багато риби.

Сьогодні цикади виготовляються на основі високотехнологічних металів. Вага кожного екземпляра сягає до 17 грамів. При полюванні у воді така оснастка видає шум і вібрацію, що дуже позитивно впливає на залучення риби. На блешню можна встановити один або два гачка. Як правило, блешня використовується для полювання на хижих риб:

  • щуку;
  • судака;
  • окуня.

Основна перевага блешні — це, звичайно ж, доступна вартість і висока уловистость. Причому цикади продаються в широкому асортименті, що дозволяє вибрати оптимальний для себе варіант, який підійде для певних умов лову, на конкретного хижака.

Як вибирати цикади?

Безумовно цикади підбираються за часом року, коли рибак збирається на полювання. Для зимової ловлі, звичайно ж, потрібно підібрати блешню, має один отвір. Блешня добре тремтить при проводці, тим самим чудово приваблює хижу рибу. В результаті чудовий улов рибака гарантований, що і потрібно при полюванні.

При виборі обов’язково звертайте увагу на наявність гачків, які будуть кріпитися поруч з крилами і головкою оснастки. Обов’язково дивіться на відтінок пристосування. Адже саме колір є основним фактором для ефективної рибної ловлі. Для темної води, а також для лову в каламутних водоймах обов’язково вибирайте яскраво-золотисті відтінки. Якщо ж полювання належить влітку в гарну погоду і на мілководді, то сріблястий колір цикади стане оптимальним варіантом.

Не шкодуйте часу на вибір снастей по часу році, за умовами майбутньої полювання. Розбирайтеся з питанням грунтовно. Правильно підібрані цикади гарантують вам успіх заходу, багато радісних і чарівні хвилин, проведених поруч з водоймою.