Цілу годину пролежав на морозі: у Львові жорстоко побили хлопця

0
774

Вчора,28 січня, на Леванцівці трапився неприємний інцидент. Побитий хлопець пролежав годину на зупинці в очікуванні швидкої. 

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на  “Львівські новини”.

“Я була в щоці, сьогодні вже точно зрозуміла, як працює наша “швидка допомога” та поліція. Молодий чоловік, якого побили. Скажу вам чесно, я була і в хорошому шоці: люди не байдужі до людей, четверо людей викликали швидку допомогу і чекали до останнього, годину часу, щоб надали допомогу людині…” – написала львів’янка у фейсбук-спільноті “Чим живе Левандівка”

З її слів, чоловіка накривавали, щоб не замерз. У коментарях під дописом також зазначають, що хлопця побили близько 14 .00 год дня.

“Водій BMW, він був зі сином переходив дорогу, син побіг за мамою і так, напевно, дружина не прийшла за ним, а люди всі на зупинці дивились що водій його бив ніхто нічого не сказав, коли я крикнула шо дзвоню в поліцію водій втік”, – пише користувачка Аня Ванюк.

Згодом, у спільноті з’явилось ще одне пояснення ситуації:

Цей хлопець був п‘яний до ступеню коми (ходив по дорозі та кидався на кожну машину що їхала, стукав руками, пробував вибивати вікна, створював аварійну ситуацію. Мені шкода цю людину, але дитина ходила по дорозі з ним і просила щоб він перестав так себе поводити, але, на жаль, алкоголь робить своє”, – написала Валерія Фефелова.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові чоловік вбив свою стареньку матір