Цікава і сильна культурна столиця України

0
70

Львів – одне із найбільш колоритних міст України. І якщо Київ вважається серцем країни, то Львів є її душею. Кожна людина бачить це місто по-своєму, воно назавжди викарбовується у пам’яті індивідуально.

Львів – місто, що вміє за себе постояти

Як показує історія, львів’яни здатні притягнути до відповідальності будь-кого. Ще в 1444 році польський правитель Владислав Третій надав місту повноважень ловити злочинців по всій території України, а також судити та карати їх. Суд отримав високу репутацію, та став настільки популярним, як, мабуть, сучасні інтернет казино. Саме до львівських суддів бажали звертатися купці Греції, Італії та країн Азії. Ніяких привілеїв в ньому для заможних людей не передбачалось. Навпаки, винних карали на центральній площі. Бідних злочинців вивозили за місто.

Унікальні заклади 

Якщо подумати, то в Україні  сила силенна місць, де можна прогулятися та зробити фотографію на пам’ять. В державі присутня велика кількість пам’яток культури, що передбачають архітектурну цінність. Більшість із них знаходиться саме у Львові. Їх нараховується колосальних 2 500 національних надбань. Що там казати, якщо центр міста занесений в реєстр ЮНЕСКО. З кінця минулого століття він вважається світовою спадщиною.

Однак, не тільки завдяки пам’яткам культури місто Лева популярне серед приїжджих. Львів – ідеальне місто для любителів кави. Місцеві жителі п’ють її в багаточисельних закладах. Роблять вони це з метою не збадьоритися, а розслабитися. Вірний партнер кави – шоколад. Його у Львові хоч греблю гати. Більш того, для шоколаду відведений цілий п’ятиповерховий будинок.

Львівська Майстерня Шоколаду – супермаркет смаколиків. Кожен його відвідувач не лише знайде в ньому шоколад на свій смак, але й відкриє величезний світ шоколадного мистецтва. Перерахувати всю кількість продукції, що пропонується там, просто неможливо. Сім’ї з дітьми та закохані пари просто зобов’язані відвідати це місце. Варто зазначити, що з першого по четвертий поверх будинку знаходяться багаточисельні полиці з шоколадом, а на п’ятому поверсі будинку розмістилося кафе, в якому можна продегустувати будь-які смаколики разом з кухликом ароматної кави. 

Львів – місто-винахідник. Його жителі в свій час вперше в історії:

  • підняли в повітря кулю, оснащену автоматичним гнотом, працюючим на рідкому паливі;
  • вперше за всю історію існування України саме у Львові була створена експлуатаційна залізна дорога;
  • був відкритий комфортабельний готель;
  • для туристів, що полюбляють культурний відпочинок, в свій час створили професійний драматичний театр.

Львів називають туристичною меккою не тільки на території України, але і в державах Східної Європи. Згідно зі статистичними даними, число бажаючих відвідати старе місто, де знаходиться унікальна архітектура, з кожним роком збільшувалося на 15%. Сюди прагнули потрапити не тільки жителі сусідніх міст, але і держав. Настане час, і туристи з усього світу будуть приїжджати сюди і дивуватися величі українського народу.