“Центр Львова – для туристів”: Садовий закликав львів’ян провести Новий рік вдома

0
600

Мер Львова Андрій Садовий закликав львів’ян святкувати Новий рік вдома, а не їхати у центр міста. Садовий аргументував це тим, що у ніч на 1 січня у Львові багато туристів із різних міст України, тому безпечніше залишитися вдома.

Про це пише “Цинічний Львів”, посилаючись на “Твоє місто”.

“Цього року основний акцент робиться на святкування Нового року вдома, з рідними. Львів не робить гучних забав, ми дотримуємось карантину. Звичайно, що в місті є гарні ілюмінації, ялинка, ярмарок, але краще все ж побути в цей час на ізоляції, адже нічого ціннішого за здоров’я немає”, – сказав мер Львова.

Він каже, що щороку на новорічно-різдвяний період до Львова їде багато гостей. І цього року, 25 грудня, було багато туристів.

Додамо, цього року 81% українців планують зустріти Новий рік удома, в колі родини. Про це свідчать дані дослідження Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва. Водночас майже кожен десятий (9 %) сподівається провести новорічну ніч у гостях у друзів або родичів. Порівняно з 2018 і 2019 роками дуже помітний вплив епідемії коронавірусу. Майже на 14% зросла кількість тих, хто проведе Новий рік у родинному колі, і вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості. Втім, молодь все ж планує святкування у компаніях – 23% від опитаних віком 18–29 років.

Нагадаємо, на Львівщині за добу від коронавірусу померло 12 людей.