“Це не боротьба проти Росії”: Тихановська звернулася до росіян(ВІДЕО)

0
597

Кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська записала відеозвернення до росіян, де запевнила, що боротьба у Білорусі не направлена проти Росії.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Українську Правду.

“Російська пропаганда намагається максимально спотворити те, що відбувається в Білорусі. Я закликаю вас не піддаватися впливу цієї брехні і знати справню причину, чому білоруський народ вимагає, щоб Лукашенко пішов…

Ні на якому етапі це не була боротьба проти Росії, і впевнена, не стане такою…

Ми, Білоруси, дуже вдячні росіянам, які вже підтримують спротив народу незаконно утримує владу диктатору. Ми не забудемо ніякі з жестів або акцій солідарності. Дякую вам за це! Російські незалежні журналісти і блогери, окремо дякую вам за увагу до подій в нашій країні, за готовність розмовляти з простими білорусами – і транслювати їх думки. Це правда допомагає знижувати ефект російської та білоруської пропаганди, заважає налаштувати наші народу один проти одного.

Давайте не дозволимо пропаганді отруїти взаємини між дружніми народами, а необдуманим вчинкам політиків – вдарити по інтересам як Білорусі, так і Росії. Підтримайте білоруський народ”.

За словами Тихановської, Лукашенко підійшов до виборів 2020 року не готувався і не мав підтримки. Вона розповіла, що у Білорусі зафіксували тисячі порушень під час виборів.

Крім того, Лукашенко відмовився від міжнародних спостерігачів, що свідчить про фальсифікації.

Нагадаємо, що у Білорусі на мітингу затримали 12-річного школяра за малюнок на асфальт.