Трупи ховатимуть у поліетиленовому пакеті: у Львові озвучили правила поховання померлих від коронавірусу

0
763

Під час чину похорону людей, які померли від коронавірусної інфекції на Львівщині, рекомендуватимуть дотримуватися загальнодержавних вимог щодо зібрань на час карантину, а саме не більше 10 осіб.

Про це під час брифінгу розповів заступник голови ЛОДА, керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, Іван Собко, передає “Цинічний Львів”.

 «На сьогодні маємо розпорядження головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, в якому чітко прописано процедуру поховання осіб, які помирають від коронавірусної інфекції. Так, особливості похорону, чи видачі тіла особи, яка померла від COVID-19, є такі ж, як і звичайні. Різниця у тому, що тіло людини має пройти дезінфекцію та має бути поміщене у поліетиленовий пакет, герметично упаковане та поміщене в труну”, – розповів Собко.

Нагадаємо, станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 120 осіб. У п’яти пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Дві особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. Одна пацієнтка одужала.