“Треба взяти паузу і подумати, що далі”: відома телеведуча Леся Нікітюк зробила шокуючу заяву

0
934

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила поставити роботу на паузу і зосередитися на…навчанні! 

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на”Сьогодні”.

Леся заявила, що на даному етапі “використала всі свої знання” і хоче навчитися чомусь новому, а також трохи відпочити від зйомок.

“Восени вам буде, що дивитися на екранах, а мені треба взяти паузу і подумати, що далі… Зрозумійте мене правильно, я дуже люблю свою роботу, але всі свої знання я вже використала! Потрібно вчитися, а на це зовсім немає часу. Тому днями я вступила до бізнес-школи, про яку пізніше розповім, англійську мову нарешті доб’ю, ну і китайський вже забула. Дякую всім! Всіх люблю, в Instagram залишаюся”, – пише Леся в своєму Instagram-акаунті.

View this post on Instagram

А вот теперь можно и взять небольшую паузу..) Ле Маршрутка скоро в ефірі, Хто зверху ви вже дивитесь, на Танцях з Зірками відстрілялась.. в прямому смислі слова😁.. Так що все! Восени вам буде що дивитись на екранах.. а мені треба взяти паузу і подумати, що далі…. Зрозумійте мене правильно, я дуже люблю свою роботу, але всі свої знання я вже використала! Потрібно вчитися.. а на це зовсім немає часу;( Тому днями я поступила в бізнес школу, про яку пізніше розкажу, англійську мову нарешті доб’ю 😭 ну і китайський вже забула🐼 Всім дякую! Всіх люблю, в інсті залишаюся❤️ Мій вчорашній образ Hair @prus_hairstylist ❤️ Makeup 💄 @my.shura Стиль Жуйков Photo @rostickdesign

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on

Шанувальники Нікітюк підтримали зоряну улюбленицю: “Ви супер жінка і приклад для багатьох, тому все, що ви почнете, у вас вийде”, “Люблю вас і чекаю на екранах”, “Розумниця, пишаюся”, “Бажаю успіху в починаннях і тримаю кулачки”.