Травмований в Іспанії боєць АТО з Львівщини потребує допомоги

0
1395

В Іспанії травпився прикрий інцидент: захисника Української держави, який перебував на реабілітації в Королівстві Іспанія, побили невідомі особи. Руслан (так звати учасника АТО із Львівщини), борячись з усіх сил за життя, зумів вийти із коми і навіть пішов на поправку.

Про це повідомляє Уляна Флишко на своїй сторінці в фейсбук.

В її дописі йдеться про наступне:

“Нещодавно зусиллями українських волонтерів в Іспанії хлопця вдалося повернути в Україну до рідних, де він продовжує реабілітаційний курс у Рівненському військовому госпіталі.

Кожен день для бійця є його демонстрацією віри, сили і впевненості в тому, що Господь Бог щодня допомагає ставати на ноги.

Зараз лікарі готові відпустити хлопця на Львівщину, де в рідній оселі лікуватимуть навіть стіни. Щоправда, реабілітаційний курс він не має припиняти жодного дня.

Відтак, рідні просять допомогти. Зокрема, для реабілітаційних потреб вони готові взяти в оренду тренажер для рук і ніг Motomed Viva 2

Тому звертаюся до всіх, хто може мати такий тренажер або ж знає осіб чи установи / організації, хто може позичити (надати в оренду) такий тренажер: не будьте байдужими і, принаймні, поширте це повідомлення серед своїх друзів і знайомих.

Спільними зусиллями ми допоможемо Русланові дійти до його заповітної мрії – стати на ноги і продовжувати боротьбу за рідну Українську землю!”

Травмований в Іспанії боєць АТО потребує допомоги!В Іспанії травпився прикрий інцидент: захисника Української держави,…

Опубликовано Уляной Флишко Пятница, 13 сентября 2019 г.