Трамп назвав втручання Росії у вибори “найбільшим відьмацьким полюванням”, – Нью-Йорк Таймс

0
819

Дональд Трамп понад 1100 разів публічно винуватив десятки людей та груп, що належать до федеральної розвідки Росії.

Відповідно до аналізів газети New York Times, чи не кожне речення у його постах у твіттері, які він публікував зі свого офісу, стосується саме цього.

Віртуальні атаки, яких налічується приблизно 1200, є частиною стратегії Трампа, що полягає у затриманні російських розслідувань. Цей вид публічного обурення президента також відкриває йому шлях до вимагання правосуддя. Це включає в себе його судження, написані у твіттері, сказані в промовах та інтерв’ю .

Це досить дивно для громадськості, що сам президент США пише коментарі щодо поточних кримінальних розслідувань. Містер Трамп робить це принаймні раз на 330 днів, це займає 43% його часу.

Насправді ж, як виявилося, Трамп найняв велику кількість працівників для атаки, що проявилось як спроба дискредитувати людей та організації, що мають справу з розслідуваннями.

Відповідно до слів президента, розвідка, здійснена Робертом Мюллером, спеціальним радником США, щодо російського втручання у вибори 2016 є “найбільшим відьмацьким полюванням у політичній історії„.