Трактор-Трейд – інтернет-магазин сільгосптехніки

0
180

В інтернет-магазині «Трактор Трейд» можна купити мінітрактори та моторактори, мотоблоки та навісне обладнання з доставленням по Україні. Ми займаємося продажем та постачанням мінітехніки для приватних і фермерських господарств. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент навісного обладнання. Основний напрямок діяльності – це продаж мінітракторів і моторакторов.

Купити необхідну техніку для обробки земельної ділянки та по догляду за прибудинковою територією можна на нашому сайті https://traktor-trade.com.ua/. Ми гарантуємо постійну наявність техніки та навісного обладнання, забезпечимо безкоштовне доставлення замовлення в заздалегідь обумовлені терміни!

Інтернет-магазин тракторів

Магазин тракторів Трактор Трейд пропонує тривалу та плідну співпрацю всім, кому потрібна якісна техніка та навісне обладнання. В каталозі зібрано розширений асортимент машин і пристосувань, від провідних вітчизняних і закордонних виробників, різних брендів і марок.

Найкраще обслуговування та відмінний сервіс для покупців

Ми забезпечуємо кращий сервіс та гарантуємо, що після першої покупки неможливо буде відмовитися від наших послуг:

  • зручний та повністю ілюстрований каталог з простим й зрозумілим функціоналом;
  • докладні описи пропонованих товарів з технічними та експлуатаційними параметрами;
  • легке оформлення заявок й оперативна обробка замовлень, інформаційна підтримка;
  • система персональних й корпоративних знижок, бонуси та акції для всіх покупців.

Відвідувачі інтернет-магазину Трактор-Трейд можуть пройти просту реєстрацію на сайті та отримати доступ до Особистого кабінету.

Можливості реєстрації та використання Особистого кабінету

Адаптований функціонал Особистого кабінету допоможе оперативно робити заявки та оформляти замовлення, відстежувати їх стан та статус. Після реєстрації можна в режимі реального часу контролювати доставлення й отримати документацію, що закриває угоду для юридичних осіб.

Купівля техніки через інтернет стала ще доступнішою!

Інтернет-магазин тракторів Трактор Трейд пропонує не тільки зручний призначений для користувача інтерфейс, але й додаткові переваги:

  • розширений асортимент каталогу. Каталог розділений на окремі категорії, де представлені мототрактори та мінітрактори, мотоблоки та навісне обладнання;
  • вигідні ціни на техніку та обладнання. Ув’язнені прямі договори про постачання забезпечують встановлення вигідної ціни на весь асортиментний ряд та моделі техніки;
  • безкоштовне й оперативне доставлення замовлення. Ми гарантуємо оперативне доставлення в будь-яку точку України безкоштовно, з передачею всієї необхідної документації по придбанню;
  • сертифікати якості від виробників. Сертифікована якість це запорука бездоганної й ефективної роботи мінітехніки та устаткування для сільського господарства;
  • повноцінні огляди різних моделей. Наші фахівці ретельно аналізують потреби ринку та підбирають кращі моделі техніки надаючи на них реальні огляди.

Торгові майданчики компанії Трактор Трейд розташовані по всій Україні, де можна додатково придбати міні-трактори та весь асортимент продукції.

Інтернет-магазин уже працює, та запрошує нових покупців відвідати сайт, де можна ознайомитися з асортиментом пропонованої продукції. У нас вже є відгуки про продукцію, перші огляди та цікаві новини про розвиток ринку сільськогосподарської техніки. Підготуйтеся правильно до майбутнього сезону та обов’язково загляньте на наш сайт, тут кожного чекають приємні знижки та акції, великий вибір техніки й кращі ціни!