Торт “Мальдіви”: конкуренти Roshen познущалися над екс-президентом

0
1659

Компанія “Київський БКК”, з якою вже тривалий час судиться Roshen за права на випуск “Київського торта”, презентувала новинку – торт “Мальдіви”.

Назва нового десерту нагадує тонкий троллінг на адресу власника корпорації-конкурента, яка належить Петру Порошенко. Сім’я екс-президента України в січні 2018 роки їздила відпочивати на Мальдіви за півмільйона доларів, що викликало дуже великий скандал.

В кіоску “Київхліба”, материнської компанії БКК, розповіли, що в продаж новий торт надійшов всього 6 днів назад, але у нього вже є постійні покупці. Складається він з білого молочного бісквіта і повітряного безе з кокосовою стружкою, а також крему з додаванням кокосового молока і мигдальних пластівців. Покритий новий десерт ніжним суфле і білою глазур’ю, прикрашений – кокосовою стружкою і шоколадно-кокосовими кульками.

Ймовірно, новий торт від “Київського БКК” – це відповідь на “Африкану” від Roshen. Торт з такою екзотичною назвою презентували ще в кінці травня. Він, як і десерт від “Київського БКК”, зроблений на основі бісквітних коржів, щоправда, з додаванням какао, начинка у нього – зі смаком пломбіру. Вага – рівно кілограм, ціна – 159 гривень.