Топ найбільш вигідних сервісів для резервування турів

0
661

В нас час дуже важливо вміти вміло спланувати свій відпочинок, так щоб він був дійсно цікавий і корисний. Сьогодні в інтернеті можна знайти багато інформації про туристичні тури, готелі, курорти. Та щоб дійсно вибрати те, що ми хочемо, потрібно вміти співставляти готелі, ціни, якість. Таку можливість нам дають онлайн сервіси з резерувавання турів про які ми сьогодні розповімо.

В Україні найбільшою популярністю користуються такі сервіси по пошуку турів: Booking, Tripadvisor, Tripmydream та Farvater.Travel. Кожний з цих сервісів має свої переваги і недоліки, але все ж їм найбільше довіряють українці.

Booking – сервіс бронювання, який існує з 1996 року. Перевірений часом, сьогодні він є одним з лідерів на ринку . Щомісяця понад 30 млн туристів і бізнесменів з усього світу користуються її послугами. Бронювання готелів booking.com представляє собою інтернет-сервіс, через який люди самостійно шукають і резервують проживання в готелі практично в будь-якій точці світу. Серед мінусів Booking, те що описи готелів і номерів не всі переведені на українську мову, що для деяких є проблемою.

TripAdvisor – одним з популярних ресурсів для мандрівників, який охоплює практично всі туристичні країни і міста. На сайті можна знайти велику кількость відгуків з реальним фотографіям, зробленими самими туристами. Одним з мінусів цього сервісу є те, що відгуки часто можуть бути суб’єктивними та не відповідати дійсності. Крім цього за зручністю користування на нашу думку він поступається сервісу по пошуку турів farvater.travel.

Tripmydream – відносно молодий сервіс для пошуку турів, який поступається вище перерахованим ресурсам, але поступово розвивається. Tripmydream – це сервіс для самостійних поїздок, який на відміну від схожих на нього, підшуковує подорож без чіткого зазначення точки призначення. Користувач може вказати тільки місто вильоту, мету відпочинку (море, гірськолижний відпочинок, екскурсійні міста тощо) і суми, яку він готовий витратити.

Агрегатор турів Farvater.Travel – це сервіс для пошуку турів, який дуже швидко розвивається і отримує все більшу і більшу кількість користувачів в Україні. В цьому сервісі враховані всі позитивні сторони TripAdvisor і Booking і доповнено зручними фільтрами для пошуку потрібних турів.

До речі, тут ви знайдете велику кількість фільтрів, що Вас неабияк порадує, крім цього ці фільтри для пошуку на стільки зручні, що не виникає жодних проблем для пошуку потрібних турів.

Явними перевагами Farvater.Travel над конкурентами є:

– наявність всіх туроператорів;
– ніяких переплат;
– кращі ціни;
– можливість оплати онлайн.

Обирайте тільки кращі сервіси для пошуку турів і насолоджуйтесь відпочинком!